Burgers & BBQ Bites

Barbecueën
Boeken
Koken
Kookboeken
Man
Oma
Opa
Valentijn
Vrouw
Verkoop door Bol.com

Jord Althuizen’s nieuwste BBQ-boek Smokey Goodness – Burgers & BBQ Bites, met barbecuerecepten voor iedereen, voor fans van BBQ USA-style en Smokey Goodness.

€ 24,99*
*Laatst bekende prijs
Kopen bij leverancier

Recensies over dit product

Er zijn nog geen recensies geplaatst.

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Geef een recensie

Wellicht ook interessant

Tristar VS-3915 3,5 liter ...

Meer informatie
31.21

Verkoop door Bol.com

Brew Monkey Bierbrouwpakke ...

Meer informatie
39.95

Verkoop door Bol.com

Durex Intense Orgasmic Sti ...

Meer informatie
10.49

Verkoop door Bol.com

De Zeven Zussen

Meer informatie
15.00

Verkoop door Bol.com

RITUALS The Ritual of Saku ...

Meer informatie
20.90

Verkoop door Bol.com

Koffer BBQ 38×27.5cm ...

Meer informatie
49.99

Verkoop door Bol.com

Tefal Travel Mug Thermobek ...

Meer informatie
27.45

Verkoop door Bol.com

Tefal Only Cook Koekenpann ...

Meer informatie
35.00

Verkoop door Bol.com

Krups Nespresso Essenza Mi ...

Meer informatie
90.97

Verkoop door Bol.com

Bierpakket Nederland ̵ ...

Meer informatie
36.95

Verkoop door Bol.com

Over Het Kado Bureau

Het Kado Bureau is een initiatief van 3 jongemannen die het bedenken van een goed cadeau heel erg lastig vonden. Tot ze op een goed idee kwamen om een website te ontwikkelen die dit voor hen deed.

Het Kado Bureau is een cadeau generator die door middel van specifieke zoektermen het perfecte cadeau voor je samenstelt. Het Kado Bureau maakt gebruik van bol.com haar grote aanbod om zo het perfecte cadeau zo snel mogelijk bij jou te bezorgen.

Meer over ons

Kunnen wij u ergens mee helpen?

Neem gerust contact met ons op: 06-52764658

  • Maandag 08:00 - 16:00
  • Dinsdag 08:00 - 16:00
  • Woensdag 08:00 - 16:00
  • Donderdag 08:00 - 16:00
  • Vrijdag 08:00 - 16:00
  • Zaterdag 08:00 - 16:00
  • Zondag 08:00 - 16:00

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

En word op de hoogte gehouden van de nieuwste en meest unieke cadeaus om te geven, de beste aanbiedingen van onze aanbieders, kortingscodes en nog veel meer!


    Klantbeoordeling: 4.7 / 5 op basis van 3 beoordelingen
    © Het Kado Bureau 2024
    hetkadobureau.nl scoort een 4.6666666666667 / 5 op basis van 3 reviews.
    Ontwikkeld met Lef