Burgers & BBQ Bites

Barbecueën
Boeken
Koken
Kookboeken
Man
Oma
Opa
Valentijn
Vrouw
Verkoop door Bol.com

Jord Althuizen’s nieuwste BBQ-boek Smokey Goodness – Burgers & BBQ Bites, met barbecuerecepten voor iedereen, voor fans van BBQ USA-style en Smokey Goodness.

€ 22,50*
*Laatst bekende prijs

Recensies over dit product

Er zijn nog geen recensies geplaatst.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Geef een recensie

Wellicht ook interessant

SodaStream Spirit Megapack ...

Meer informatie
60.00

Verkoop door Bol.com

Romantisch Cadeau Pakket

Meer informatie
49.95

Verkoop door Bol.com

Clynntons kitchen 11-Delig ...

Meer informatie
21.95

Verkoop door Bol.com

RLNTLSS bakmat – Tef ...

Meer informatie
12.95

Verkoop door Bol.com

De Zeven Zussen

Meer informatie
12.99

Verkoop door Bol.com

De Bosatlas van de Tweede ...

Meer informatie
39.95

Verkoop door Bol.com

Koffer BBQ 38×27.5cm ...

Meer informatie
49.99

Verkoop door Bol.com

Explosion Fotobox

Meer informatie
17.97

Verkoop door Bol.com

Tefal 5 Second Chopper K13 ...

Meer informatie
24.99

Verkoop door Bol.com

Hugo boss – Herenparfum

Meer informatie
66.30

Verkoop door Bol.com

Over Het Kado Bureau

Het Kado Bureau is een initiatief van 3 jongemannen die het bedenken van een goed cadeau heel erg lastig vonden. Tot ze op een goed idee kwamen om een website te ontwikkelen die dit voor hen deed.

Het Kado Bureau is een cadeau generator die door middel van specifieke zoektermen het perfecte cadeau voor je samenstelt. Het Kado Bureau maakt gebruik van bol.com haar grote aanbod om zo het perfecte cadeau zo snel mogelijk bij jou te bezorgen.

Meer over ons

Kunnen wij u ergens mee helpen?

Neem gerust contact met ons op: 06-52764658

  • Maandag 09:00 - 17:00
  • Dinsdag 09:00 - 17:00
  • Woensdag 09:00 - 17:00
  • Donderdag 09:00 - 17:00
  • Vrijdag 09:00 - 17:00
  • Zaterdag 09:00 - 17:00
  • Zondag 09:00 - 17:00

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

En word op de hoogte gehouden van de nieuwste en meest unieke cadeaus om te geven, de beste aanbiedingen van onze aanbieders, kortingscodes en nog veel meer!


Klantbeoordeling: 4.5 / 5 op basis van 2 beoordelingen
© Het Kado Bureau 2022
hetkadobureau.nl scoort een 4.5 / 5 op basis van 2 reviews.
Ontwikkeld met Lef